Допомога Кам'янець-Подільському Перинатальному центру

Перинатальний центр — це заклад, де народжується життя. Завданням БФ «Камянчанин» стало покращення умов перебування вагітних та породіль у перинатальному центрі в м. Кам’янець-Подільський, створення для них комфорту та затишку.

У даному проекті ми заручились підтримкою наших німецьких партнерів — благодійного фонду «H.O.P.E». І першим завданням нашої співпраці була заміна всього ліжкового фонду лікарні. Закупівля ліжок та іншого медичного обладнання була покладена на наших німецьких друзів, а ми, в свою чергу, оплатили доставку та розмитнення вантажівок з допомогою. На все пішло 6000 євро. Допомогу у розвантаженні надавали волонтери фонду та працівники лікарні, які неабияк переймаються станом свого медичного закладу.

За два роки співпраці з нашими німецькими партнерами благодійним фондом «H.O.P.E» було доставлено шість вантажівок з багатофункціональними ліжками, приліжковими тумбами, постільною білизною, роляторами та ще багато іншого медичного устаткування.

Наступним етапом покращення умов перебування породіль у перинатальному центрі став ремонт душової кімнати. Було замінено плитку, встановлено примусову вентиляцію, бойлер, піддони, радіаторні панелі та виконано інші сантехнічні роботи. В цій душовій кімнаті тепер є всі належні умови для комфортного перебування. На цю частину проекту було витрачено кошти у розмірі 91674 грн.

З початком війни постало важливе питання про забезпечення безперебійного електропостачання Кам'янець-Подільського Перинатального центру. Завдяки роботі волонтерів було запущено дизельний генератор, що є у лікарні. Для запуску фондом виділено кошти у розмірі 15 тисяч гривень на закупівлю палива та обладнання для обслуговування.

Тепер буде менше переживань що наші маленькі українці можуть залишитись без світла в критичний момент. Щиро вдячні всім волонтерам та меценатам фонду за небайдужість та плідну співпрацю!

Проект які потребують допомоги

{
DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

13 квітня 2022 року о 14:57

24 лютого життя України розділилось «до» та «після». У минулому мирне життя, попереду — боротьба заради перемоги. До повномасштабного вторгнення в нашу державу БФ Кам’янчанин надавав допомогу дитячим будинкам, важкохворим дітям, лікарням та вирішував інші соціальні проблеми міста Кам’янець-Подільський. З початком війни команда благодійного фонду не змогла стояти осторонь і вирішила допомагати і нашим ...

Деталі

Зробити пожертву

Щоб допомогти нам перешліть кошти на номер карти вказаний нижче

4441 1144 5568 4199

Мельник Микола Миколайович