Проект «Діти мають право»

Порятунок дитини точно не змінить світ, але світ зміниться для цієї дитини. Іноді допомога потрібна не багатьом дітям, а якомусь конкретному малюку. А коли від цього залежить його життя, розумієш, що бути байдужим не можна. Проект «Діти мають право» створений для проведення цільових добровільних фінансових зборів для хворих дітей. БФ Кам’янчанин також виступає гарантом перед іноземними клініками, з якими обов'язковою умовою підписання контракту є порука за хвору дитину. У співпраці з міжнародною організацією Посольство Чудес ми організовуємо збір коштів для лікування діток зі страшними діагнозами.

Першою нашою підопічною стала дівчинка Вікуся. У Віки в голові лікарі виявили величезну пухлину в 6 см. Не втрачаючи часу було розпочато збір коштів на лікування малечі. За декілька днів була зібрана перша частина потрібної суми і Вікуся відлетіла до Барселони на лікування. БФ Кам’янчанин виступив гарантом на суму 155 000€! Ця сума не була зібрана одразу, але із гарантією від фонду, клініка погодилася на розстрочку. Там дівчинка пройшла обстеження і нейрохірурги призначили дату операції. Віка пережила дуже важку багатогодинну операцію з видалення пухлини. Операція пройшла успішно. Вікуся вже давно вдома і повернулася до звичайного життя.

Найстрашніший вид раку — нейробластома схильний до швидкого зростання та утворення метастаз. Цей рак вражає як кістки, кістковий мозок, так і м'які тканини. Він вимагає правильного, точного та своєчасного лікування! Від цього безпосередньо залежить чи житиме малюк чи ні. На жаль, такі страшні хвороби вражають навіть маленьких діток. Так сталось і з Павликом. У нього була діагностована нейробластома 4-ї стадії. Спільними зусиллями було зібрано кошти на лікування в іспанській клініці Sant Joan de Déu. Цей шлях був дуже важким, але Павлик зміг переміг 4-ту стадію нейробластоми з метастазами в кістковий мозок і тепер знаходиться в стійкій ремісії.

Історія Дані із Кам’янця-Подільського не з легких. В 4 роки малюку було поставлено страшний діагноз — нейробластома. На жаль, в Україні був малий шанс для порятунку, тому ми звернулись про допомогу в іспанську клініку Sant Joan de Déu, яка спеціалізується саме на лікуванні нейробластоми. У співпраці з Посольством Чудес було відкрито збір коштів на лікування малечі. БФ Камянчанин в черговий раз виступив гарантом на суму 353 000€. Завдяки небайдужості людей, була зібрана потрібна сума коштів і розпочато лікування. Дані вдалось перемогти хворобу. Його аналізи хороші, а малюк тепер знову може радіти життю.

Роблячи добрі справи, ми можемо заглянути в себе і переосмислити власне життя. Ми розуміємо, що спільними зусиллями проблему вирішити простіше, тому ми відкриті до співпраці з волонтерськими організаціями та донорами. Ви з легкістю можете перерахувати будь-яку суму або дати пропозицію, зв'язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Кожен охочий може стати частиною великої справи. Долучайтеся!

Проект які потребують допомоги

{
DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

13 квітня 2022 року о 14:57

24 лютого життя України розділилось «до» та «після». У минулому мирне життя, попереду — боротьба заради перемоги. До повномасштабного вторгнення в нашу державу БФ Кам’янчанин надавав допомогу дитячим будинкам, важкохворим дітям, лікарням та вирішував інші соціальні проблеми міста Кам’янець-Подільський. З початком війни команда благодійного фонду не змогла стояти осторонь і вирішила допомагати і нашим ...

Деталі

Зробити пожертву

Щоб допомогти нам перешліть кошти на номер карти вказаний нижче

4441 1144 5568 4199

Мельник Микола Миколайович