Соціальний магазин у Кам'янці-Подільському

Соціальний магазин — ще одна важлива ініціатива БФ Кам’янчанин. Як показала практика, магазин користується великою популярністю, а принцип його досить простий: небайдужі люди приносять речі, а потребуючі їх безкоштовно беруть. Ми щиро вдячні усім людям, які приносять допомогу.

Наші серця гріє те, що наша громада має безліч чудових, щирих, небайдужих до долі інших людей. Завдяки жителям Кам’янця-Подільського багато потребуючих сімей міста та району постійно беруть необхідні для їх родин речі, іграшки, дитячі ліжка чи коляски. Також БФ Кам’янчанин завжди готовий допомогти інтернатам й будь-якій установі, яка просить допомогу речами. Об'єднуємось заради благодійності!

Проект які потребують допомоги

{
DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

13 квітня 2022 року о 14:57

24 лютого життя України розділилось «до» та «після». У минулому мирне життя, попереду — боротьба заради перемоги. До повномасштабного вторгнення в нашу державу БФ Кам’янчанин надавав допомогу дитячим будинкам, важкохворим дітям, лікарням та вирішував інші соціальні проблеми міста Кам’янець-Подільський. З початком війни команда благодійного фонду не змогла стояти осторонь і вирішила допомагати і нашим ...

Деталі

Зробити пожертву

Щоб допомогти нам перешліть кошти на номер карти вказаний нижче

4441 1144 5568 4199

Мельник Микола Миколайович