Безкоштовні обіди для потребуючих

У Кам’янці-Подільському потребуючі містяни не залишаться без смачного обіду. В рамках заходу «Безкоштовні обіди для потребуючих» БФ Кам’янчанин пригощає гарячими обідами пенсіонерів та усіх, хто цього потребує. Гарячі страви, хліб та печиво в окремі пакунки розкладають представники благодійного фонду.

Ідея проекту з’явилась після відкриття фондом соціального магазину, що забезпечує потребуючих сімей міста та району необхідними речами для їх родин. Проект розробили досить швидко. Спільними зусиллями ми відкрили дві точки видачі обідів. До заходу приєдналися і місцеві підприємці: кафе «У старого друга» та виробник хліба «Ванат». Велика подяка волонтерам та всім, хто долучився до цього проекту. Разом ми змінимо місто на краще!

Проект які потребують допомоги

{
DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

13 квітня 2022 року о 14:57

24 лютого життя України розділилось «до» та «після». У минулому мирне життя, попереду — боротьба заради перемоги. До повномасштабного вторгнення в нашу державу БФ Кам’янчанин надавав допомогу дитячим будинкам, важкохворим дітям, лікарням та вирішував інші соціальні проблеми міста Кам’янець-Подільський. З початком війни команда благодійного фонду не змогла стояти осторонь і вирішила допомагати і нашим ...

Деталі

Зробити пожертву

Щоб допомогти нам перешліть кошти на номер карти вказаний нижче

4441 1144 5568 4199

Мельник Микола Миколайович