Благодійний ярмарок у Кам'янці-Подільському

Ми намагаємось максимально знайти ресурси, щоб ходити з простягнутою рукою менше, але допомагати більше. Заради цього БФ Кам’янчанин організовує благодійні ярмарки у м. Кам’янець-Подільський. Захід поступово стає традиційним і об’єднує зусилля багатьох організацій, волонтерів та просто небайдужих людей. Під час благодійного ярмарку збирають кошти на реабілітацію діток з інвалідністю. За два організованих заходи було зібрано чималу суму — 79232 гривні. Цих коштів, вистачить, щоб забезпечити рік програми масажів для діток.

Ярмарок організовано не лише заради збору коштів, а й для того, щоб розбудити серця людей, об’єднати їх в ім’я добра, популяризувати благодійність та волонтерство, максимально залучити молодь до добрих справ. Об'єднуємось заради благодійності!

Проект які потребують допомоги

{
DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

DomivkaUA — чат-бот для допомоги біженцям

13 квітня 2022 року о 14:57

24 лютого життя України розділилось «до» та «після». У минулому мирне життя, попереду — боротьба заради перемоги. До повномасштабного вторгнення в нашу державу БФ Кам’янчанин надавав допомогу дитячим будинкам, важкохворим дітям, лікарням та вирішував інші соціальні проблеми міста Кам’янець-Подільський. З початком війни команда благодійного фонду не змогла стояти осторонь і вирішила допомагати і нашим ...

Деталі

Зробити пожертву

Щоб допомогти нам перешліть кошти на номер карти вказаний нижче

4441 1144 5568 4199

Мельник Микола Миколайович